Rezultāti pēc 11. posma

**Kopējais kilometru skaits, kas jāveic 11 posmos – 100 km, bet 2 posmos ir iespēja skriet 20 km
RĪGAS TILTU SKRĒJIENS 16.04. 23.04. 07.05. 14.05. 21.05. 28.05. 27.08. 03.09. 10.09. 24.09. 01.10.
KOPĀ 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms 5.posms 6.posms 7.posms 8.posms 9.posms 10.posms 11.posms
Nr Vārds Uzvārds KM kopā 16.04. 23.04. 07.05. 14.05. 21.05. 28.05. 27.08. 03.09. 10.09. 24.09. 01.10.
1 Igors Bergers I Love Running 20 10 10
2 Deivids Bārzdainis 12 1 1 10
3 Vladimirs Daņilovskis 11 1 2 1 2 1 1 1 1 1
4 Deniss Bočkovs Massage4you.lv 100 10 10 10 10 20 10 10 20
5 Dēvids Kristapsons Ātrie vilki 100 10 10 10 10 10 20 10 10 10
7 Mihails Volodjko Mežmalas vidusskola 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
8 Vladislavs Mončinskis Pussy bangers 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
9 Viktors Suborins LSC 100 10 10 10 10 10 10 20 20
10 Valērijs Jegorovs 120 10 20 20 10 10 10 10 10 20
11 Anžela Aleksandrova 10 10
12 Valentina Prohvatilova 10 10
13 Kaspars Krēvics Cēsu Tehnoloğiju un Dizaina Vidusskola 100 10 10 10 10 10 10 20 20
14 Gunita Paegle Mans un tikai mans 10 10
15 Diāna Spiridovska Dodkepu.lv 80 10 10 10 10 10 10 20
16 Aivars Fogelis 20 10 10
17 Mihails Sidorenko NBS 20 10 10
18 Ilze Jansone 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
19 Laimdota Caune Inviduāli 20 10 10
20 Maksims Bogdanovs SK Metroons/Nike 100 10 10 20 10 20 10 10 10
21 Signe Tomsone 50 10 10 10 10 10
22 Edgars Zaķis 100 20 20 10 10 10 10 10 10
23 Māris Šteinerts 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
24 Iļja Oseļskis 50 10 10 10 10 10
25 Daina Stonka 50 10 10 10 10 10
26 Kārlis Stonka VSK Noskrien 30 10 10 10
27 Jana Randa 60 10 10 10 10 10 10
28 Edijs Ķeirāns 40 10 10 10 10
29 Ilze Rosicka Angico 50 10 10 10 10 10
30 Maija Bēma 20 10 10
31 Kristīne Barona 20 10 10
32 Nauris Kozuliņš 110 20 10 10 10 10 10 10 10 10 10
33 Kristīne Gailuma 120 10 10 10 10 10 10 20 10 10 20
34 Janīna Žubule 120 10 10 10 20 10 10 10 10 10 10 10
35 Ivars Žubulis 120 10 10 10 20 10 10 10 10 10 10 10
36 Pēteris Trokša 100 10 10 10 10 10 20 10 10 10
37 Iveta Krieva 50 10 10 10 10 10
38 Māris Zudrags 40 10 10 10 10
39 Haralds Krievs 100 10 10 10 10 10 20 20 10
40 Niks Butkāns Cerība Resnīšiem 10 10
41 Jēkabs Zudrags 5 1 3 1
42 Ģirts Priedols Selonija 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
43 Daniels Rēķis Rigas satiksme 100 10 10 10 10 10 20 20 10
44 Valdis Miezītis VSK Noskrien 20 20
45 Tomass Randa 10 10
46 Edgars Rutko 120 10 10 10 10 10 10 20 10 20 10
47 Madara Vanaga 40 10 10 10 10
48 Edgars Streipa 10 10
49 Linda Ribakova Pingvīni 100 10 10 10 20 10 20 10 10
50 Anna Ducena 20 10 10
51 Kirills Bašuns 10 10
52 Jeļizaveta Jurčenko Pingvīni 10 1 1 1 1 1 2 1 2
53 Laura Poļanska Pingvīni 100 10 10 10 10 20 10 10 10 10
54 Daniels Poļanskis Pingvīni 10 1 1 1 1 1 1 2 2
55 Edgars Melkins Rugby Northampton 10 10
56 Karīna Aksenoka 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
57 Kaspars Aksenoks 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
58 Kristofers Aksenoks 10 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
59 Margita Lagzdina 110 10 10 10 10 10 10 10 20 10 10
60 Līga Zlaugotne 20 10 10
61 Vilnis Liepiņš 100 10 10 10 10 10 10 10 20 10
62 Andrejs Grigoļunovičs QRT 50 10 10 10 10 10
63 Renāts Nikitins Rīgas satiksme 110 10 10 10 10 20 10 10 10 10 10
64 Damirs Nikitins Rigas satiksme 58 10 10 10 15 10 2 1
65 Germans Nikitins Rigas satiksme 27 1 2 5 5 6 5 2 1
66 Zinaida Grīnberga LSC 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
67 Krista Burģele 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
68 Kristīne Lūse 10 10
69 Elīna Tauvēna 20 10 10
70 Valdis Rozentāls 90 10 20 20 20 20
71 Emilians Laužels 1 1
72 Una Lapsiņa 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
73 Zanda Ķergalve 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
74 Kitija Riekstiņa 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
75 Ivars Lapiņš SPORTLAT 70 10 10 10 10 10 10 10
76 Agris Jansons 20 10 10
77 Jānis Kopmanis LSC 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
78 Laine Kreitāle 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
79 Sandra Platā 90 10 10 10 10 10 20 10 10
80 Gustavs Lukstiņš Sporta skola 10 10
81 Aleksandrs-Artūrs Luļe SS Arkādija 10 10
82 Solvita Gaile 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
83 Ritvars Gailis 71 10 10 10 10 1 10 10 10
84 Reinis Gailis 70 10 10 10 10 10 10 10
85 Inga Novika Gnomiki 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
86 Zane Karpenko VSK Noskrien Blonde 10 10
87 Kārlis Zuters RTU 70 10 10 10 10 10 10 10
88 Maruta Krūmiņa Maratona klubs 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
89 Dāvis Dābols 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
90 Ruslans Samuševs 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
91 Aigars Eglājs Medaļas būs? 50 10 10 10 10 10
92 Inga Zalāne Medaļas būs? 50 10 10 10 10 10
93 Katrīna Erne 110 10 10 20 10 20 10 10 20
94 Sanita Babure Nūjo vesels 40 10 10 10 10
95 Ingūna Sevostjanova 40 10 10 10 10
96 Adrija Ertmane 12 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1
97 Inese Mazlazdiņa 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
98 Artis Mazlazdiņš 100 10 10 10 10 10 10 10 20 10
99 Juris Gailis 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
100 Iveta Niedre MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien 100 10 10 10 10 10 10 20 10 10
101 Jānis Ābols Maratona klubs 140 10 10 10 20 10 10 10 10 20 10 20
102 Imants Bruževics 34 10 1 1 1 1 10 10
103 Valdemārs Timofejevs 100 10 10 10 10 10 10 20 20
104 Sintija Šaitere 100 10 10 10 10 10 10 20 20
105 Artis Postņikovs 10 10
106 Romans Danilovs 20 10 10
107 Kristīne Sakne 70 10 10 10 10 10 10 10
108 Haralds Jansons 110 10 10 20 10 10 10 10 10 10 10
109 Laura Okmane 100 10 10 10 10 10 10 10 10 20
110 Anete Bruževica 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
111 Kristaps Sakne 70 10 10 10 10 10 10 10
112 Aigars Dakteris 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
113 Ilmārs Tupmacis Individuāli 30 10 10 10
114 Edgars Blūms ziķeri 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
115 Alise Logina 8 2 2 2 2
116 Amēlija Mieze 79 10 10 5 10 4 5 5 10 10 10
117 Zane Gailiša 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
118 Kristīne Erne 80 10 10 20 10 10 10 10
119 Atis Vancovičs VSK Noskrien 10 10
120 Timurs Kukes 36 10 10 2 1 1 2 2 1 3 1 3
121 Dace Tītmane 40 10 10 10 10
122 Antons Poļskihs 100 10 10 10 10 10 10 20 20
123 Pēteris Kļava MRC 40 10 10 10 10
124 Guntars Namsons SS Arkādija 10 10
125 Liene Sirmā 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
126 Ieva Livčāne 110 10 10 20 10 10 10 20 10 10
127 Bruno Krampe 10 10
128 Santa Baranauska 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
129 Amanda Baranauska 41 1 5 5 5 5 5 5 5 5
130 Anete Pažusa 10 10
131 Elīza-Marta Reinfelde 1 1
132 Kārlis Ielejs 110 10 10 10 20 10 10 20 10 10
133 Līga Melne 20 10 10
134 Ilona Zariņa Swedbank 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
135 Inese Ozola Inbank 100 10 10 10 10 10 10 20 10 10
136 Artūrs Gulbis 50 10 10 10 10 10
137 Evelīna Rudzīte 60 10 10 10 10 10 10
138 Agnese Rudzīte 60 10 10 10 10 10 10
139 Jānis Laurs Visa Veida Kustība 130 10 10 10 10 10 10 10 10 10 20 20
140 Inese Grigale 100 10 10 10 10 10 10 10 10 20
141 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaras 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
142 Romans Šroms VSK Noskrien 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
143 Aleksandrs Suhanovs VSK Noskrien 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
144 Ivars Spalis 30 10 10 10
145 Laura Gudena 10 10
146 Baiba Bule 60 10 10 10 10 10 10
147 Gatis Šīmanis 30 10 10 10
148 Santa Šīmane 20 10 10
149 Madara Šīmane 2 1 1
150 Krišjānis Šīmanis 2 1 1
151 Marta Ratniece 0
152 Timurs Saldābols 11 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1
153 Edgars Eižvertiņš 20 10 10
154 Andris Rēders Rēderu banda 50 10 10 10 10 10
155 Mareks Brokāns VSK Noskrien 100 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
156 Juris Priede 10 10
157 Kaspars Rubenis 100 10 10 10 10 10 10 10 20 10
159 Rolands Zuters 120 10 10 10 10 10 20 20 10 10 10
160 Dainis Kronbergs TUKUMS 80 10 10 10 10 10 20 10
161 Oļegs Tetervenoks 100 10 10 10 10 10 20 10 20
162 Natālija Tetervenoka 70 10 10 10 10 10 10 10
163 Matīss Bravlanskis 70 10 10 10 10 10 10 10
164 Lauma Lange Riteņvasara 13 1 1 2 2 1 1 1 2 1 1
165 Jeļena Bescennaja 110 20 20 10 10 10 10 10 10 10
166 Oskars Kalniņš Maratona klubs 39 10 2 2 2 2 10 1 10
167 Roberts Sproģis 10 10
168 Tomass-Reinis Tīss 10 10
169 Edijs Šņickovskis 110 10 10 10 10 10 10 10 10 10 20
170 Stanislavs Pugacovs VSK Noskrien 110 20 20 10 10 10 10 10 10 10
171 Valdis Ņilovs Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC 120 10 10 10 10 10 20 10 10 10 20
172 Kristaps Aksenoks 90 10 10 10 10 10 10 10 10 10
173 Agnese Šaburova 40 10 10 10 10
174 Pēteris Skudra Radio Marija Latvija 10 10
175 Gundars Kristapsons Ātrie vilki 10 10
176 Kalvis Silgals Surikati 110 10 10 10 10 20 20 10 20
177 Karīna Voitkeviča 10 10
178 Dace Šmite 20 10 10
179 Artūrs Šviģis 100 10 10 10 10 20 20 10 10
180 Anastasija Samete 10 10
181 Sintija Sproģe 10 10
182 Denis Aļeksejevs 40 10 10 10 10
183 Ilmārs Grigalis 40 10 10 10 10
184 Natālija Zeņina 60 10 10 10 10 10 10
185 Zanda Taupmana Matison’s Runners Club 30 10 10 10
186 Artūrs Škuts 100 10 10 10 20 10 10 20 10
187 Kristiāna Dance 10 10
188 Didzis Kalniņš MARATONA KLUBS 110 10 10 10 10 10 10 10 20 10 10
189 Valērijs Šakelis Līvānu VK/ ASICS 10 10
190 Austris Livdāns 40 10 10 10 10
191 Dmitrijs Maslovs 20 10 10
192 Natālija Treulande VSK Noskrien 20 10 10
193 Romāns Zatermanis 20 10 10
194 Agita Lāce AUTOSKOLA RULLĒ 40 10 10 10 10
195 Gunārs Lauris 50 10 10 10 10 10
196 Vjacešeslavs Dobroserdovs 41 10 10 10 10 1
197 Jānis Odoralis 10 10
198 Konstantīns Krjačko 100 10 10 20 20 10 10 10 10
199 Edgars Bikse 30 10 10 10
200 Jānis Markulis 10 10
201 Madara Bitāne 50 10 10 10 10 10
202 Normunds Liepiņš 100 20 10 10 10 10 10 10 20
203 Irēna Šibeika Nūjo priekam 40 10 10 10 10
204 Normunds Šibeiks Nūjo priekam 40 10 10 10 10
205 Māris Bergs 100 10 10 10 10 10 10 10 10 20
206 Ainis Šmits 100 10 10 10 20 10 10 10 10 10
207 Guntis Zālītis Kadiķi 30 10 10 10
208 Marta Špundzāne Jūrmalas sporta skola 10 10
209 Raivis Porietis Jūrmalas Sporta skola 10 10
210 Justīne Kalniņa 10 10
211 Jānis Griņevičs 100 10 10 20 10 20 10 10 10
212 Jānis Amsteris 10 10
213 Klāvs Upenieks 40 10 10 10 10
214 Ervīns Krūmiņš 30 10 10 10
215 Gatis Dābols 2 1 1
216 Elvijs Viļevičs 10 10
217 Aija Blūzma Cerība 10 10
218 Ilmārs Kaulakāns Cerība 10 10
219 Daiga Korpa Cerība 10 10
220 Laimonis Štrums Cerība 10 10
221 Sarmīte Horste Cerība 10 10
222 Paula Bergfelde Madonas BJSS 20 10 10
223 Artis Fībigs Cerība 10 10
224 Jānis Jansons 10 10
225 Oskars Popēns Rīga 60 10 10 10 10 10 10
226 Pāvels Janovičs LSC 10 10
227 Konstantīns Oševerovs 60 10 10 10 20 10
228 Andrejs Semjonovs 10 10
229 Dace Saveiko 10 10
230 Lūcija Krone 50 10 10 10 10 10
231 Harijs-Gustavs Mazlazdiņš 50 10 10 10 10 10
232 Laura Kozuliņa 50 10 10 10 10 10
233 Kristaps Ozoliņš 10 10
234 10 10
235 Mārtiņš Veseris 50 20 20 10
236 2 2
237 30 10 10 10
238 Alise Kalniņa 20 10 10
239 Dana Rone 50 10 10 10 10 10
240 Aivars Birks 40 10 10 10 10
241 Jānis Krauze 30 10 10 10
242 Krista Kozuliņa 5 1 1 1 1 1
243 Vladimir Levijev 100 10 10 10 10 10 10 10 10 20
244 10 10 20
245 Kaspars Kiesners 20 10 10
247 Krišjānis Ratnieks 10 10
248 Dace Kozlovska 20 10 10
249 Rita Anopa 60 20 10 20 10
251 10 10
252 10 10
253 1 1
286 JĀnis Kazāks 10 10
300 Yana Makarycheva 50 10 20 10 10
333 Elvijs Kukša runnAllMajors.com 100 10 10 20 10 20 10 10 10
396 1 1
444 Dāvis Tomiņš Tomiņi 110 10 10 10 20 10 10 10 20 10
500 Kristofers Tomiņš Tomiņi 9 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0
0
13784 1548 1527 1411 1159 1196 1000 1274 1320 1224 1147 1018