Rezultāti pēc 5. posma

**Kopējais kilometru skaits, kas jāveic 11 posmos – 100 km, bet 2 posmos ir iespēja skriet 20 km
RĪGAS TILTU SKRĒJIENS 16.04. 23.04. 07.05. 14.05. 21.05.
KOPĀ 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms 5.posms
Nr Vārds Uzvārds kopā 16.04. 23.04. 07.05. 14.05. 21.05.
1 Igors Bergers I Love Running 10 10
2 Deivids Bārzdainis 2 1 1
3 Vladimirs Daņilovskis 6 1 1 1 2 1
4 Deniss Bočkovs Massage4you.lv 34 10 10 4 10
5 Dēvids Kristapsons Ātrie vilki 40 10 10 10 10
7 Mihails Volodjko Mežmalas vidusskola 50 10 10 10 10 10
8 Vladislavs Mončinskis Pussy bangers 50 10 10 10 10 10
9 Viktors Suborins LSC 50 10 10 10 10 10
10 Valērijs Jegorovs 70 10 20 20 10 10
11 Anžela Aleksandrova 10 10
12 Valentina Prohvatilova 10 10
13 Kaspars Krēvics Cēsu Tehnoloğiju un Dizaina Vidusskola 40 10 10 10 10
14 Gunita Paegle Mans un tikai mans 10 10
15 Diāna Spiridovska Dodkepu.lv 50 10 10 10 10 10
16 Aivars Fogelis 20 10 10
17 Mihails Sidorenko NBS 20 10 10
18 Ilze Jansone 50 10 10 10 10 10
19 Laimdota Caune Inviduāli 20 10 10
20 Maksims Bogdanovs SK Metroons/Nike 50 10 10 20 10
21 Signe Tomsone 30 10 10 10
22 Edgars Zaķis 50 20 20 10
23 Māris Šteinerts 50 10 10 10 10 10
24 Iļja Oseļskis 40 10 10 10 10
25 Daina Stonka 40 10 10 10 10
26 Kārlis Stonka VSK Noskrien 30 10 10 10
27 Jana Randa 50 10 10 10 10 10
28 Edijs Ķeirāns 40 10 10 10 10
29 Ilze Rosicka Angico 30 10 10 10
30 Maija Bēma 20 10 10
31 Kristīne Barona 20 10 10
32 Nauris Kozuliņš 60 20 10 10 10 10
33 Kristīne Gailuma 50 10 10 10 10 10
34 Janīna Žubule 40 10 10 10 10
35 Ivars Žubulis 40 10 10 10 10
36 Pēteris Trokša 20 10 10
37 Iveta Krieva 40 10 10 10 10
38 Māris Zudrags 20 10 10
39 Haralds Krievs 50 10 10 10 10 10
40 Niks Butkāns Cerība Resnīšiem 10 10
41 Jēkabs Zudrags 4 1 3
42 Ģirts Priedols Selonija 50 10 10 10 10 10
43 Daniels Rēķis Rigas satiksme 50 10 10 10 10 10
44 Valdis Miezītis VSK Noskrien 20 20
45 Tomass Randa 10 10
46 Edgars Rutko 40 10 10 10 10
47 Madara Vanaga 40 10 10 10 10
48 Edgars Streipa 10 10
49 Linda Ribakova Pingvīni 60 10 10 10 20 10
50 Anna Ducena 20 10 10
51 Kirills Bašuns 10 10
52 Jeļizaveta Jurčenko Pingvīni 4 1 1 1 1
53 Laura Poļanska Pingvīni 30 10 10 10
54 Daniels Poļanskis Pingvīni 5 1 1 1 1 1
55 Edgars Melkins Rugby Northampton 10 10
56 Karīna Aksenoka 50 10 10 10 10 10
57 Kaspars Aksenoks 50 10 10 10 10 10
58 Kristofers Aksenoks 5 1 1 1 1 1
59 Margita Lagzdina 40 10 10 10 10
60 Līga Zlaugotne 20 10 10
61 Vilnis Liepiņš 40 10 10 10 10
62 Andrejs Grigoļunovičs QRT 30 10 10 10
63 Renāts Nikitins Rīgas satiksme 40 10 10 10 10
64 Damirs Nikitins Rigas satiksme 30 10 10 10
65 Germans Nikitins Rigas satiksme 8 1 2 5
66 Zinaida Grīnberga LSC 50 10 10 10 10 10
67 Krista Burģele 40 10 10 10 10
68 Kristīne Lūse 10 10
69 Elīna Tauvēna 20 10 10
70 Valdis Rozentāls 70 10 20 20 20
71 Emilians Laužels 1 1
72 Una Lapsiņa 50 10 10 10 10 10
73 Zanda Ķergalve 50 10 10 10 10 10
74 Kitija Riekstiņa 50 10 10 10 10 10
75 Ivars Lapiņš SPORTLAT 30 10 10 10
76 Agris Jansons 20 10 10
77 Jānis Kopmanis LSC 50 10 10 10 10 10
78 Laine Kreitāle 50 10 10 10 10 10
79 Sandra Platā 40 10 10 10 10
80 Gustavs Lukstiņš Sporta skola 10 10
81 Aleksandrs-Artūrs Luļe SS Arkādija 10 10
82 Solvita Gaile 50 10 10 10 10 10
83 Ritvars Gailis 41 10 10 10 10 1
84 Reinis Gailis 50 10 10 10 10 10
85 Inga Novika Gnomiki 50 10 10 10 10 10
86 Zane Karpenko VSK Noskrien Blonde 10 10
87 Kārlis Zuters RTU 40 10 10 10 10
88 Maruta Krūmiņa Maratona klubs 50 10 10 10 10 10
89 Dāvis Dābols 50 10 10 10 10 10
90 Ruslans Samuševs 50 10 10 10 10 10
91 Aigars Eglājs Medaļas būs? 30 10 10 10
92 Inga Zalāne Medaļas būs? 30 10 10 10
93 Katrīna Erne 50 10 10 20 10
94 Sanita Babure Nūjo vesels 40 10 10 10 10
95 Ingūna Sevostjanova 40 10 10 10 10
96 Adrija Ertmane 5 2 2 1
97 Inese Mazlazdiņa 40 10 10 10 10
98 Artis Mazlazdiņš 40 10 10 10 10
99 Juris Gailis 50 10 10 10 10 10
100 Iveta Niedre MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien 50 10 10 10 10 10
101 Jānis Ābols Maratona klubs 60 10 10 10 20 10
102 Imants Bruževics 13 10 1 1 1
103 Valdemārs Timofejevs 30 10 10 10
104 Sintija Šaitere 30 10 10 10
105 Artis Postņikovs 10 10
106 Romans Danilovs 20 10 10
107 Kristīne Sakne 50 10 10 10 10 10
108 Haralds Jansons 50 10 10 20 10
109 Laura Okmane 50 10 10 10 10 10
110 Anete Bruževica 50 10 10 10 10 10
111 Kristaps Sakne 50 10 10 10 10 10
112 Aigars Dakteris 40 10 10 10 10
113 Ilmārs Tupmacis Individuāli 30 10 10 10
114 Edgars Blūms ziķeri 40 10 10 10 10
115 Alise Logina 8 2 2 2 2
116 Amēlija Mieze 39 10 10 5 10 4
117 Zane Gailiša 50 10 10 10 10 10
118 Kristīne Erne 50 10 10 20 10
119 Atis Vancovičs VSK Noskrien 10 10
120 Timurs Kukes 24 10 10 2 1 1
121 Dace Tītmane 40 10 10 10 10
122 Antons Poļskihs 30 10 10 10
123 Pēteris Kļava MRC 20 10 10
124 Guntars Namsons SS Arkādija 10 10
125 Liene Sirmā 40 10 10 10 10
126 Ieva Livčāne 50 10 10 20 10
127 Bruno Krampe 10 10
128 Santa Baranauska 40 10 10 10 10
129 Amanda Baranauska 16 1 5 5 5
130 Anete Pažusa 10 10
131 Elīza-Marta Reinfelde 1 1
132 Kārlis Ielejs 60 10 10 10 20 10
133 Līga Melne 20 10 10
134 Ilona Zariņa Swedbank 50 10 10 10 10 10
135 Inese Ozola Inbank 50 10 10 10 10 10
136 Artūrs Gulbis 30 10 10 10
137 Evelīna Rudzīte 40 10 10 10 10
138 Agnese Rudzīte 40 10 10 10 10
139 Jānis Laurs Visa Veida Kustība 50 10 10 10 10 10
140 Inese Grigale 40 10 10 10 10
141 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaras 50 10 10 10 10 10
142 Romans Šroms VSK Noskrien 40 10 10 10 10
143 Aleksandrs Suhanovs VSK Noskrien 40 10 10 10 10
144 Ivars Spalis 30 10 10 10
145 Laura Gudena 10 10
146 Baiba Bule 50 10 10 10 10 10
147 Gatis Šīmanis 30 10 10 10
148 Santa Šīmane 20 10 10
149 Madara Šīmane 2 1 1
150 Krišjānis Šīmanis 2 1 1
151 Marta Ratniece 0
152 Timurs Saldābols 6 1 1 2 1 1
153 Edgars Eižvertiņš 10 10
154 Andris Rēders Rēderu banda 40 10 10 10 10
155 Mareks Brokāns VSK Noskrien 50 10 10 10 10 10
156 Juris Priede 10 10
157 Kaspars Rubenis 30 10 10 10
158 Vladimir Levijev 30 10 10 10
159 Rolands Zuters 40 10 10 10 10
160 Dainis Kronbergs TUKUMS 30 10 10 10
161 Oļegs Tetervenoks 30 10 10 10
162 Natālija Tetervenoka 40 10 10 10 10
163 Matīss Bravlanskis 50 10 10 10 10 10
164 Lauma Lange Riteņvasara 6 1 1 2 2
165 Jeļena Bescennaja 60 20 20 10 10
166 Oskars Kalniņš Maratona klubs 16 10 2 2 2
167 Roberts Sproģis 10 10
168 Tomass-Reinis Tīss 10 10
169 Edijs Šņickovskis 40 10 10 10 10
170 Stanislavs Pugacovs VSK Noskrien 40 20 20
171 Valdis Ņilovs Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC 40 10 10 10 10
172 Kristaps Aksenoks 30 10 10 10
173 Agnese Šaburova 40 10 10 10 10
174 Pēteris Skudra Radio Marija Latvija 10 10
175 Gundars Kristapsons Ātrie vilki 10 10
176 Kalvis Silgals Surikati 30 10 10 10
177 Karīna Voitkeviča 10 10
178 Dace Šmite 20 10 10
179 Artūrs Šviģis 30 10 10 10
180 Anastasija Samete 10 10
181 Sintija Sproģe 10 10
182 Denis Aļeksejevs 40 10 10 10 10
183 Ilmārs Grigalis 20 10 10
184 Natālija Zeņina 10 10
185 Zanda Taupmana Matison’s Runners Club 30 10 10 10
186 Artūrs Škuts 30 10 10 10
187 Kristiāna Dance 10 10
188 Didzis Kalniņš MARATONA KLUBS 40 10 10 10 10
189 Valērijs Šakelis Līvānu VK/ ASICS 10 10
190 Austris Livdāns 40 10 10 10 10
192 Natālija Treulande VSK Noskrien 10 10
193 Romāns Zatermanis 20 10 10
194 Agita Lāce AUTOSKOLA RULLĒ 30 10 10 10
195 Gunārs Lauris 30 10 10 10
196 Vjacešeslavs Dobroserdovs 30 10 10 10
197 Jānis Odoralis 10 10
198 Konstantīns Krjačko 20 10 10
199 Edgars Bikse 20 10 10
200 Jānis Markulis 10 10
201 Madara Bitāne 10 10
202 Normunds Liepiņš 30 10 10 10
203 Irēna Šibeika Nūjo priekam 30 10 10 10
204 Normunds Šibeiks Nūjo priekam 30 10 10 10
205 Māris Bergs 30 10 10 10
206 Ainis Šmits 30 10 10 10
207 Guntis Zālītis Kadiķi 30 10 10 10
208 Marta Špundzāne Jūrmalas sporta skola 10 10
209 Raivis Porietis Jūrmalas Sporta skola 10 10
210 Justīne Kalniņa 10 10
211 Jānis Griņevičs 40 10 10 20
212 Jānis Amsteris 10 10
213 Klāvs Upenieks 30 10 10 10
214 Ervīns Krūmiņš 30 10 10 10
215 Gatis Dābols 2 1 1
216 Elvijs Viļevičs 10 10
222 Paula Bergfelde Madonas BJSS 20 10 10
333 Elvijs Kukša runnAllMajors.com 30 10 10 10
444 Dāvis Tomiņš Tomiņi 30 10 10 10
500 Kristofers Tomiņš Tomiņi 3 1 1 1
191 Dmitrijs Maslovs 20 10 10
227 Konstantīns Oševerovs 10 10
228 Andrejs Semjonovs 10 10
229 Dace Saveiko 10 10
300 Yana Makarycheva 10 10
224 Jānis Jansons 10 10
223 Artis Fībigs Cerība 10 10
221 Sarmīte Horste Cerība 10 10
220 Laimonis Štrums Cerība 10 10
219 Daiga Korpa Cerība 10 10
218 Ilmārs Kaulakāns Cerība 10 10
217 Aija Blūzma Cerība 10 10